Jdi na obsah Jdi na menu
 


02 - Propozice

7. 10. 2010
Zimní halová fotbalová liga starších přípravek 2010/2011
.
"O pohár předsedy OFS"
 

Pořádající: TJ Oldřichov 

Nad zimní ligou převzal záštitu Okresní fotbalový svaz Teplice spolu s jeho předsedou. Děkujeme.

Zimní ligu hraje 11 oddílů systémem každý s každým. 2 x 24 minut + 4 minuty přestávka.

Zimní liga se skládá z celkem 6-ti hracích dnů. Každý tým hraje 5 hracích dnů, vždy dva zápasy v jednom hracím dnu.

Cena: 5000,- (800,- za hrací den, 1000 finálový turnaj). Startovné je splatné nejpozději do prvního hracího dne na účet TJ Oldřichov 161249026/0300, ČSOB  - divize Poštovní spořitelna pod variabilním symbolem čísla oddílu  nebo první hrací den oproti potvrzení.

Místo konání: Sportovní hala v Dubí. mapa zde

Náhradní termín: Vzhledem k omezenosti volných termínů, je nutné dodržovat plán hracích dnů, bez možnosti náhrady. V případě neúčasti informovat organizátora co nejdříve (minimálně 2 dny před hracím dnem), případně sjednat náhradu (i celek, který se neúčastní ligy) jako přátelské utkání pro soupeře (také informovat organizátora). Sežene-li absentující oddíl náhradu, výsledky se mu započítají do tabulky, sežene-li náhradu pořadatel, výsledky jsou kontumovány. Jde hlavně o trénink a odehrané zápasové minuty pro všechny!

Nekažte svou neúčastí tréninkový zápas soupeřům. Mužstvo, které se bez omluvy nezúčastní dvou hracích dnů, je bez náhrady vyřazeno ze soutěže.

Finálový turnaj: Po dohrání zimní ligy se uskuteční 2 finálové turnaje v jednom dni.

termín: 26/2/2011

dopolední: 1-6-tý celek ligy (každý s každým 1x16min)  8:30 - 13:00

odpolední: 7-11-tý celek ligy (každý s každým 1x18min) 13:30 - 18:00

Oba turnaje včetně vyhlášení hodnocené jako samostatné turnaje - poháry, medaile, sladkosti, individuální ceny, ceny pro všechny hráče.

V pauze mezi dopoledním a odpoledním turnajem 26/2/2011 bude předán obrovský putovní pohár předsedy OFS vítězi základní části soutěže Zimní ligy o pohár předsedy OFS. 

Fair play:      

Je přísně zakázáno použít hráče staršího než ročník 2000 - protesty řeší oranizátor, kontumace výsledku možná! Hrát budou i ročníky 2002. Maximální důraz bude kladen na slušné chování hráčů a trenérů vůči rozhodčím a soupeři, excesy budou tvrdě postihovány. Žluté karty za jakékoli přestupky proti fair play a následné 2 minuty trestu.

Rodiče a fandy Vašeho týmu prosíme informujte o slušném chování před každým kolem, myslíme, že jde především o zábavu pro děti.

V krajních případech, při problematickém zajištění minimálního počtu hráčů na hrací den je povoleno použít neregistrovaného hráče, či hráče jiného týmu i neúčastnícího se ligy. O těchto hráčích je nutno informovat organizátory formou poznámky ve vyplněné soupisce.

Pravidla: systém 4+1, malá domů zakázána - trest - rohový kop, brankář nesmí rozehrávat z brankoviště přes půl. Na jedné straně o zeď, na druhé auty. Míč velikosti 3. Žlutá karta = 2 minuty trestu, trest se ruší gólem. Trest za žlutou pro dalšího hráče začne po návratu předchozího hráče. Červená karta = 2 minuty trestu + hráč již dále nesmí v zápase nastoupit, po 2 minutách je nahrazen jiným hráčem. Penalta za úmyslnou ruku, či faul v pokutovém území. Úmyslná ruka brankáře mimo pokutové území, žlutá karta (trest odsedí aktuální hráč z pole) + trestný přímý kop. Nastavování hrací doby je díky návaznému programu omezeno, vše v kompetenci rozhodčích.

Rozhodčí: Zimní ligu budou řídit rozhodčí delegovaní OFS. Odměna pro rozhodčí je 100,- Kč na zápas, 50,- Kč za zápas finálové části + cestovní náhrady.

Info, web: https://nasepripravka.estranky.cz/clanky/zimni-liga-2010-2011/

Fotogalerie: http://pripravkaoldrichov.rajce.idnes.cz/

Konfrontace dle registračních průkazů na vyžádání soupeře.

Trenéři a vedoucí zodpovídají za kázeň svých hráčů v průběhu celého turnaje.

V hale je zakázána hra s míčem mimo hrací plochu.

Za vzniklé škody ručí vedoucí a trenéři příslušného mužstva.

Pořadatel neručí za cennosti v šatnách.