Jdi na obsah Jdi na menu
 


8.1.2011 Spořice u Chomutova

9. 1. 2011

Na kvalitně obsazený turnaj jsme dorazili společňe s trenéry a kluky z Novosedlic. V sestavě Bachy, Koudy, Kelly, Hely a Žako, kterou doplnili Pepa, Páťa, Dalibor a Leoš jsme jeli sbírat zkušenosti a překvapit a to se nakonec skoro povedlo.

Oldřichov - Chmel Blšany 0:3

Než se kluci stačili rozkoukat přišla hrubka v obraně a ve 20. vteřině to bylo 0:1. Místo, aby se kluci soustředili na fotbal stačili při hře obdivovat velkou krásnou časomíru a všechny reklamní tabule v hale. A to proti dobře hrajícímu soupeři rozhodně nestačilo...

Oldřichov - VČSA Ervěnice 1:0

O něco zlepšení herní projev a Páťovo dělovka z dálky rozhodla o našem vítězství.

Oldřichov - Aritma Praha 2:1

Na začátku utkání kluci předvedli to co jsme od nich očekávali, do bře kombinovali a hlavně stříleli. Soupeře prakticky nepustili přes půlku a střelách Bachyho a Páti jsme vedli 2:0. Pak ale začali bránit a odkopávat a nakonec jsme byli rádo, že rozhodčí písknul konec. I tak ale začali praští fanoušci zjišťovat, kde že vlasně ten Oldřichov je:)

Oldřichov - AC Sparta Praha 0:4

Pode utkání s Aritmou (pozdějším finalistou turnaje) jsme tak trochu tajně doufali... Ale kluci měli ze soupeře rozklepaná kolena už hodinu před utkáním a podle toho to na hřišti vypadalo. Hra na náhodu, nakopávané míče, kluci si dávali přednost jako v tanečních....

O 7.-8. místo
Oldřichov - SK Slavia Praha 0:5

Ještě horší výkon než proti Spartě odtartovala hrubka Pepi v bráně který uklouz po míči a daroval soupeři snadné vedení. Obrana měla útočníky před sebou jenom když jsme rozehrávali po inkasované brance, rozehra neexistovala a jediná střela, která navíc skončila pět metrů vedle nemohla nic vyřešit.

Celkové pořadí turnaje:
1. SK Kladno
2. Aritma Praha
3. FC Chomutov
4. Chmel Blšany
5. SIAD Souš
6. AC Sparta Praha
7. SK Slavia Praha
8. TJ Oldřichov
9. VČSA Ervěnice
10. FK Louny