Jdi na obsah Jdi na menu
 


5.2.2011 turnaj FK Novosedlice v Krupce

5. 2. 2011

Na turnaj, který tentokrát hráli kluci pod hlavičkou FK Novosedlice se potkala bída s nouzí. Na rozdíl od čtvrtečního přáteláku s Krupkou99 nikdo neběhal, skoro nikdo nebojoval, o přihrávkách se nemá cenu ani bavit.... prostě na to, aby jsme si dneska zazpívali "We are the champions" to dneska nebylo:)

Sestava: Koudy (brána) - Pepa, Dalibor, Vojta K., Vojta D., Kelly, Bachy, Roman, Leoš moc velkou díru do světa neudělala.. A tak malinkou náplastí na celkový výkon bylo vyhlášení Koudyho nejlepším brankářem turnaje. To vypadá na mekáč:)))))

Novosedlice - Hrob 2:1
Po brance Vojty D. jsme vedli 1:0 a všechno vypadalo dobře. Jenže kluci se přizpůsobyli hře soupeře, který za celý zápas na naší bránu zaútočil jenom jednou a vyrovnávací gól dostal Koudy střelou z přímáku "pod víko" na kterou neměl nárok. Naštěstí se deset vteřin před koncem trefil Bachy...
 
Krupka - Novosedlice 2:0
Bezzubý útok nic nevymyslel a obrana hořela...
 
Novosedlice - Trnovany 0:2
Kluci se přizpůsobili hernímu stylu soupeře, rozhodčí ponechal hře "trochu" volnější spád a bylo to... první gól jsme dostali po faulu na Koudyho, kdy mu útočník vykopl míč z ruky..., dvě až tři ruce soupeře rozhočí přehlédl a pár faulů také...
 
Povrly - Novosedlice 0:0
Kdo nedá gól nemůže vyhrát...
 
Heidenau - Novosedlice 1:1
Skóre utkání, které se hrálo většinou na soupeřovo branku načal pro neschopnost útočníků vstřelit gól tečovanou střelou Koudy. A i když měli kluci měli více ze hry soupeř po zaspání obrany v pohodě vyrovnal.
 
Novosedlice - Meziboří 0:5
Bez komentáře. No comment! Už jenom třešíňka na dortu...