Jdi na obsah Jdi na menu
 


27.11.2010 Meziboří - 6.místo

27. 11. 2010

V sestavě bez dlouhodobě i krátkobě nemocných, těch co nechodí na tréninky a bez trenéra jsem požádali o výpomoc dva hostující hráče. V bráně se představil hostující Lukáš a přestože občas vázla souhra s našimi borci zachytal velmi dobře. V poli hráli Bachy, Víťák (který se vrátil po půlnoci z Itálie - asi stáž v Interu Milán:)), Koudy (ktrého bolela noha), Luky, stále se zlepšující Rob, Martin, Hely a Kristián.

Oldřichov - Horní Jiřetín 1:2
než se stačili kluci rozkoukat už jsme prohrávali 0:2 a na celkové prohře nezměnila nic ani Bachyho dělovka...
 
Oldřichov - Krupka 0:3
Výsledek v této podobě neodpovídá tomu co se dělo na hřišti. Deset minut jsme Krupku k ničemu podstatnému nepustili, rozhodčí dokonce neuznal Lukymu gól a všechno se sesypalo za poslední tři minuty....
 
Oldřichov - Osek 2:0
S celkvě posledním týmem turnaje jsme si zakombinovali a o góly se podělil Koudy (hlavičkou po Víťákově autu) a Víťák (dělovkou po chybě gólmana).
 
o 5.-6. místo
Oldřichov - SIAD Souš 1:3
V podstatě ten samý průběh utkání jako s Krupkou. Po gólu Helyho (po Martinem dobře zahraném trestném kopu) jsme vedli 1:0 a zase se nám nepovedl závěr utkání. 

Na turnaji starších přípravek jsme neměli ani jednoho hráče ročníku 00 a navíc ještě dva co by správně měli hrát za mladší přípravku. Předvedená hra nebyla až tak úplně špatná i když to vzadu občas pěkně zaskřípalo, k tomu se přidá neproměňování šancí vepředu a na lepší výsledek myslet nemůžeme... Navíc jsme ještě před tímto turnajem přijali pravidlo, že na turnaje a na zimní ligu budou jezdit pouze ti, kteří chodí na tréninky. Raději vezmeme snaživé kluky z fotbalového kroužku, nebo někoho na hostování než před turnajem provolávat peníze a pořád někoho shánět.

Škoda, že tento stav je dlouhodobě neudržitelný a asi neuvidíme jak by si naši kluci vedli za rok, kdy už by hráli jen proti stejně starým soupeřům, bez stálého trenéra, bez zájmu kluků a se slabou účastí na trénincích i zápasech se žádný sport dělat nedá. Uvidíme jak dlouho to ještě velkej Koudy s Víťákem vydrží...