Jdi na obsah Jdi na menu
 


22.1.2011 Turnaj Litvínov, r.2001, 8. Místo

23. 1. 2011

Na turnaj jeli zbylí Oldřichovští doplněni Novosedlickejma, v bráně byl Koudy a pak střídavě Oťas s Bobem točili v sestavě, Víťáka, Kellyho, Pepu, Patrika, Karolínu a Jéňu Lasa.

Most – Oldřichov 4:2

U všeho byl Kelly… Rozehra s Víťákem, Kelly posouvá Kubovi  a ten propaluje asi v 5-té vteřině brankáře, pak skrumáž u naší tyčky a Kely si sráží vlastňáka do branky, poté neobsazený hráč a už prohráváme. Kelly najde parádně před prázdnou brankou Pepu a je srovnáno, Pepa pak dělovkou srazil brankáře a Víťák bohužel odmítl vedení, přestřelil. Spornou penaltu proti nám za malou domu, kdy si Kelly trochu nešikovně zpracovával míč a Koudy si pro něj skočil a sebral mu ho, soupeř proměnil a v posledních vteřinách jsme ještě dostali gól po tečované střele, jak jinak než Kellym..škoda, byl to remízový zápas.

Oldřichov - Litvínov B 3:2

Víťák nás posílá do vedení po Kellyho nahrávce, pak další gól znovu od Víťáka, Koudy vytasil semafor v naší bráně, ale za chvíli soupeř snižuje. Když Páťa nechá za sebou několik metrů útočníka je srovnáno. Kelly nabil Víťákovi a ten levačkou do šibenice střílí hattrick a zajišťuje nám vítězství. Všichni bojovali a makali společně a vítězství se dostavilo.

Karlovy Vary – Oldřichov 6:1

Tragická bojácná hra téměř od všech, náš čestný úspěch vsítil Patrik.

Oldřichov - Ervěnice A 2:1

Prohráváme po vyšachování obrany, Patrik ale srovnává po nahrávce od Karolíny, a když si Víťák zařval na Pepu aby mu nechal balón proti noze, ten tak učinil a Kuba trefil, vyhráváme. Koudy dvakrát vzadu slušně zachránil a rozehry jsou čím dál lepší. I Jéňa si slušně vystřelil, když mu šel balón hezky proti noze.

Oldřichov – Litoměřice 3:2

Cenné vítězství proti „ne-vesnickému“ týmu, prohráváme po dorážce a odrazu o mantinel, Pepa poté srovnal, když dorazil Víťákovo střelu z dálky. Laso pak školáckou chybou v obraně zase nabídl soupeři vedení, Kelly opět srovnal tentokráte střelou z půlky a když soupeřův brankář chybně rozehrál do středu, kde Víťák kupodivu předskočil útočníka soupeře a z první trefil bombou šibenici, opět bereme všechny body.

Sokolov – Olřichov 7:3

Po rozehře soupeř posunul dozadu a z velké dálky a mimo zájem Koudyho prohráváme, pak Karolína netrefila odkop a je to 0:2, dozadu propadl Víťák a ťukec až do naší brány, Patrik snížil po dorážce Pepovo střely do mantinelu, Pepa z trestňáky propálil vše před sebou a je to jen o gól. Ale následné 4 góly soupeře jasně říkají  kdo vyhraje, nejdříve prošel hráč mezi Víťákem a Patrikem bez jejich zájmu, pak luxusní hlava po centru ze hry, bomba pod břevno a nakonec rychlej protiútok.

Louny – Olřichov 3:1

O celkové umístění prohráváme po odrazu o mantinel, Patrik z dálky srovnává a od té doby přestáváme hrát a jen střílíme a střílíme nesmyslně z dálky a za to jsme potrestáni dvěma góly.

Celkové pořadí:

1.       Most B

2.       Sokolov

3.       K. Vary

4.       Slavia

5.       Litvínov A

6.       Most A

7.       Louny

8.       Oldřichov

9.       Souš

10.   Litvínov B

11.   Ervěnice A

12.   Ervěnice B

13.   Litoměřice

14.   Duchcov

Koudy – postupně zlepšoval rozehru a výjezdy s míčem, ale dost toho ještě bylo nakonec odkopnutý nazdařbůh na bránu, ale bavilo ho to a zachytal si, i když ty mega brány, aby hlídali asi 2 brankáři

Víťák – většina střel do velkých branek byla gólová a znamenala body, lépe a více by si měl chodit pro míče, v obraně sem tam slušně bojoval, ale občas línej se vrátit

Kelly – bojuje, ale v rychlosti se mu někdy plete míč, sem tam si dával s někým přednost, někdy závan fotbalové geniality a někdy ho to jakoby nebaví, hlavně když se prohrává.

Karolína – bojuje, kličkuje, sem tam dobře nahraje, ale sem tam je to pozdě, ale každopádně chce hrát a to je moc dobře

Patrik – pěkné střely, které by někdy, hlavně z trestňáku chtěli zpřesnit střídá s momenty, kdy si nejde pro míč, a nebo nechá za sebou obránce, když si dá tělo tak ho nikdo neodstaví, chtělo by to ví přesných-gólových nahrávek

Pepa – nebojí se, chce i nahrát a když má čas i dobře vystřelí, ale pohyb ho omezuje a obírá o více možností něco předvést, fauly na něj nikdo nevidí a jeho tělo píská skoro každý rozhodčí

Laso – měl momenty kdy bojoval a lítal dopředu - dozadu a svůj post obránce si uhlídal, ale 2 roky bez fotbalu a nějaký to kilo navíc jsou znát, základní fotbalové chyby většina kluků v tomto věku už nedělá