Jdi na obsah Jdi na menu
 


6. kolo

7. 2. 2011

Od zimní sezóny spojené a namixované Novosedlice Oldřichovem se předvedly v černém víkendu, sobotní 7. místo z osmi v Krupce a v neděli v ZL i přidaném přáteláku pokračovali ve špatných výkonech i výsledcích. ZL hrána v sestavě: Kuba Mach (branka) – Roman, Radek, Leoš, Vojta K., Vojta D., Koudy, Bachy a Kája

FŠ Litvínov 00 – FK Novosedlice 11:4
Kluci začali proti favoritovi turnaje pěkně zostra. Po gólech Káji a Bachyho jsme vedli 0:2, pak ještě 1:3 (Bachy), ale pak si kluci začali hrát na mistry světa a začali bránit.. Do poločasu to bylo 2:3 a pak ani přes kouzlení Kuby v brance a jednoho gólu Káji nešlo zabránit zaslouženému vítězství Litvínova.
 
FK Duchcov – FK Novosedlice
V brance Kubu vyměnil Koudy, ale i tak kluci pokračovali ve výkonu z druhého poločasu a zaslouženě prohrávali 4:2. Pak se i přece jen trochu zvedli a i přes nakopávanou soupeře snížili a technickým fotbalem po zásluze srovnali na 4:4. Gól pod víko minutu před koncem ale nakonec rozhodl o vítězství soupeře.
 
Přátelsky:
Za zbytek týmu (hlavně netrénující ve čtvrtek) nastoupili: Koudy v bráně a Víťák, Hely, Woly, Roman, Dominik, Tereza, Martin Podhola.
 
Bilina A – “Novo-Oldřichov” 4:1
Hrůzný výkon skoro od všech, nejlépe kličkuje náš brankář a jediný střelec Martin.
 
Bilina B – “Novo-Oldřichov” 5:11
Hrůzostrašný začátek a ani né za 2 minuty je to 3:0, chyby obrany a tentokráte i brankáře. Pak Martin hattrickem srovnal, ale soupeř znovu super akcí šel do vedení. Víťák znovu srovnal do poločasu. Pak skórují Woly, Dalibor, Víťák a soupeř snižuje sraženým Romanovo odkopem na 5:7. Nakonec Víťák a ještě 3x Woly ukončují trápení.
Vedle kličkujícího Koudyho vynikal Martin a Woly svojí bojovností.