Jdi na obsah Jdi na menu
 


5. kolo

30. 1. 2011

Pátý hrací den Zimní ligy nadělil Modlanům první bod za remízu se Soběchlebama a převeliké překvapení, kdy Duchcov porazil Litvínov01 poměrem 3:2, hrací systém 2x24 minut většinou vylučuje překvapivé výsledky, ale tentokráte po většinu zápasu kvalitní kombinace a hra Litvínova končila spíše na tyčkách a kvalitním brankáři a naopak jeden vynikající útočník Duxu skoro sám rozhodl o gólech a vítězství, Litvínov vrátil do hry při snížení z 0:3 na 2:3 sporný gól, kdy asi hrála vedlejší roli ruka skórujícího útočníka..ale Dux nakonec VELE-překvapení dotáhl do konce a bohužel tím asi připravil Litvínov01 o celkové vítězství v celé ZL, které nejspíše získají jejich kolegové Litvínov00, který si dovolil jedno kolo nasadit náhradníky v podobě ročníku 02, ale teď jim to nejspíš i tak bude stačit..uvidíme v posledním kole. Omluva Neštěmicím, kteří se stávají po dopočítání výsledků 5.kola vítězem ZL již v předstihu, i oni měli to "štěstí" a zahráli si s Litvínovem2000 za který hrál především ročník 2002.

Jsme rádi, že další trenéři nám chválí tento systém zimní přípravy, i když není náš a tak trochu jsme ho ukradli v Práglu.

Naší sestavu tentokráte sestavil Bob následovně: Kelly v bráně a 2čtyřky Woly, Víťák, Koudy, Bachy a Leoš, Kája, Radek, Roman, Pepa, Kuba..prostřídávali se.
 
Krupka – Oldřichov 3:11
Dnes asi oslabená Krupka nekladla moc odpor, ale docela trvalo než jsme se začali prosazovat a poločas byl snad jen o gól. Pak kluci odskočili a bylo hotovo, všichni najednou chtěli hrát, nabíhat, kličkovat, střílet, radost koukat.
Naše góly: 3xBachy, 3xKoudy, Woly, Leoš, Roman, Pepa, Kuba
 
Proboštov – Oldřichov 8:8
Dnes velmi sympaticky kombinující soupeř a nám trvalo než jsme se rozjeli, většinou jsme dotahovali, kdy naše hráčsko-brankářská naděje Kely v bráně trochu „podkleknul“ dvě střely (kdyby stál, chytil by je, v nejhorším případě čumákem), těsně před poločasem jsme šli do vedení po docela šťastných dvou gólech a na začátku druhého dokonce do třígólového trháku, ale v tom stejném střídání jsme zase dva góly obdrželi a přetahovaná o jeden gól pokračovala a kluci po ztrátě vedení přestávali hrát, bojovat a při konečném hvizdu rozhodčího všichni remízu spíše jen odhadovali, Proboštov se sice radoval jako z vítězství, ale remíza byla asi spravedlivá, jiný soupeř jiná hra.
Naše góly: 2x Bachy, 2xKoudy, 2x Kuba, Kája, Leoš
 
Hodnocení

Kelly – v bráně akční, postřeh, sice pár základních brankářských chybek při obdržených gólech a při rozehrávkách, ale ty si pak zase sám napravil, občas ale rychlé a kvalitní rozehry a občas neměl komu, obrana ani útok si občas pro míč nešla

Woly – v obraně, bojovnej, běhavej, dnes i bez faulů, dopředu však posílá míče nepřesně, ale to bez tréninků není divu, když hrál chvíli v útoku tak je trochu ztracenej, neví jak si naběhnout a neví že není moc času na zpracování a zakončení

Víťák – klasika, v obraně si ubrání svoje, ale rychle s tím dopředu, občas stylem „nohejbal“ sice přesně, ale měl by více hrát sám a po zemi, to hraje až za rozhodnutých výsledků, rozehrávka rohů většinou gólová (dnes asi 2 góly) na míč od brankáře si nenaběhne, raději se schová za útočníka a otočí zády ke svojemu brankáři !

Koudy – vepředu si s Bachym rozuměli, sice to chce vše zrychlit, jinak dostane nakopáno, ale to je také klasika, dnes k tomu přidal ješte plno hezkých gólů a když byl chvíli v obraně taky nezklamal

Bachy – kvalitní výkon dopředu spolu s jeho porcí gólů, víc to chce chodit si pro míče a méně ke kličkám používat mantinel

Leoš, Kája, Radek, Roman, Pepa, Kuba Mach – hromadné podobné hodnocení, více bojují a chtějí kličkovat než první čtyřka, ale zase tím občas vytvoří více okýnek a kiksů vzadu, jsou schopní útočit ve čtyřech a při chybě pak propadnout vzadu, ale potřebují si více kvalitně, včas a přesně nahrát a tím dotáhnout kličky a bojovnost do dokonalosti, v prvním zápase dali jen 4 góly oproti 7mi první čtyřky, ve druhém se sice rozdělili rovnoměrně o góly, ale stejně tak asi i o obdržené, chce to i lepší náběh a zakončení rohů a trestňáků, z toho neskórovali. Zase ale mají tah do brány a tak dali i pár dotlačených gólů. Nejhezčí gól předvedl asi Kája po parádní kličkované a střele k tyči. V první čtyřce zase Bachy bombou k tyči po Koudyho přistrčení proti noze. A i oba góly po rozích první čtyřky Koudy+Bachy byly výstavní. Kuba Mach a Pepa potřebují zrychlit, víc si chodit pro míče.

Rada pro všechny: lépe si nabíhat na útočné auty a ty jdou zakončit i nohou (třeba z voleje), slabou hlavičku většina brankářů dnes pochytá. A v druhé čtyřce (šestce), aut nemusí vždy házet obránce, rychlé vhazování útočníkem může překvapit rozhozeného soupeře !