Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. kolo

21. 11. 2010

Druhý hrací den odehráli následující kluci Koudy ze začátku v bráně, Víťák, Rob, Bachy, Kely druhá čtyřka Luky, Martin, Péťa, Mrazík a ještě ke střídání Hely a Žako. Kluci střídali často a měnili dle potřeby i posty.

Litvínov 2001 - Oldřichov 7:6

Kombinačně i nasazením kvallitní Litvínov nás slušně prověřil a byl po celý zápas lepší, dotahovali jsme, v druhé půli již o snad čtyři góly prohrávali, ale nakonec vyrovnali a měli jsme dvě slušné šance na to jít do vedení, nejdříve Kelly, který z úhlu neprostřelil brankáře a poté naše druhá 02ka Martin, který pádil z úhlu sám na brankáře a u druhé tyče čekali na přihrávku Koudy a Bachy, ta však jak je Martinovo zvykem nepřišla a prudká střela minula zadní tyč i naše kluky, z protiútoku jsme pár vteřin před koncem dostali poslední gól. Fotbalová nelogika by nebyla spravedlivá kdyby jsme vyhráli, ale soupeř v druhé půli polevil a my ho málem potrestali. V naší bráně vydržel jen chvíli Koudy a poté co vychytal stehnem prudkou střelu se nechal s bolestí vystřídat Víťákem, který ale za pár minut knokautován do hlavy odešel také, poločas dochytal Kely a druhý zase Víťák.

naše góly. 3x Bachy, 1x Koudy, Luky, Kely

Oldřichov - Duchcov 7:6

Za odměnu šel do brány Kelly, góly se přelévaly, ale většinou jsme dotahovali soupeřovo vedení, nehezké a neslušné extempóre předvedl duchcovský trenér po kritice rozhodčího za možná omylem odpískaný výkop přes půl, v následném zmatku a řevu který rozpoutal jsme z poloviny hřiště nekoncentrované hráče rozhozené vlastním trenérem potrestali gólem, kdyby radějii trenér svolal kluky na postavení zdi, gól by pravděpodobně nepadl..smutné. Naše vítězství jsme vyrobili ke konci slepenýma brankama. V druhé půli šel do brány zase Viťák, ale poté co z výkopu soupeřova brankáře inkasoval nejdříve do tyče a pak úplně bez koncentrace i gól se vrátil do brány zase Kely.

naše góly. 3x Bachy, 2x Víťák, 2x Péťa

Kvalitní soupeři nás dost prověřili a když není v bráně Koudy, máme na tomto místě slabinu. V porovnání s velkejma brankářema soupeřů (né všech) ročníků 2000, ale ani Koudy neobstojí, oni většinou i ze šibenice slabší střelu bez problémů vytáhnou. Uvidíme za rok, až budou všichni jen 2001 a mladší...Kluci dost při velkém nasazení nestíhají a dělají chybky, což je normální, vepředu se rozstřílel Bachy, což je při absenci Čechýňa dobře, ale vracejí se kluci po nemoci a například nováček v našem dresu Robert se budou jen zlepšovat. Koudy ve hře je také po rozkoukání platný, ale potřebuje vše zrychlit. Luky dnes měl také slušné chvilky hlavně přihrávky a auty a i dnes gólový mini-Péťa. Kely se zlepšuje v brance a přestává být tolik vidět ve hře. Konec zápasu s Duchcovem kluci našli klid i na přihrávku a začali jsme soupeře přehrávat. Smutné je, že se neustále vyskytují zásadní taktické chybky, například náběh na roh ale i jeho bránění... to bez tréninku bohužel nejde. Rozehra brankáře jde v malých tělocvičnách také nacvičit špatně. Pokusíme se zařazovat minimálně jeden přátelák týdně místo tréninku, dá nám to víc, než prozlobený trénink.

Hlavní je velký počet zápasových minut, které máme na zimní lize všichni odehraných, takže to musí být (snad) zase příště o kousek lepší.

Celkově v druhém 11-ti zápasovém kole byly k vidění zajímavé zápasy i první dvě remízy, výhry o gól, ale i debakly, a několik zajímavých druho-poločasových obratů... celkem slušně se nám to rozjíždí a hala má slíbenou opravu světel do konce roku. Kvalita rozhodčích jde také nahoru, i když chybky ještě vidět jsou, ale když je píské rozhodčí na obě strany, nic moc se neděje. Například odpolední rozhodčí tak trochu rozšířil svým rozhodováním brankoviště, ale na obě strany stejně.