Jdi na obsah Jdi na menu
 


Finálový satelitní turnaj - Modlany

30. 5. 2011

V příjemném fotbalovém počasí se do Modlan sjelo celkem osm nejlepších celků z obou částí okresní soutěže starších přípavek. My jsme z důvodů nemocí, zranění a dokonce i nezájmu některých kluků poskládali osm statečných a měli pravděpodobně nejužší kádr na celém turnaji...

V úvodu turnaje jsme narazili na celek Košťan a i pře vedení 1:0 jsme neodolali dalekonosným střelám a nakonec podlehli 2:4. Následné utkání s Chlumcem mělo spád a i přes vítězství 3:0 zdaleka nebylo tak jednoznačné. Po porážce 0:4 od technicky hrajícího celku Proboštova to s námi nevypalo moc dobře. I proto přišla, jak se později ukázalo zásadní změna. Místo Kellyho šel do brány Koudy a vyměnil si s ním tak místo v útoku.

To se projevilo hned v utkání s Duchcovem, který jsme dovedli do vítězného konce 7:4 a především v utkání s Krupkou, kdy se kluci proti velmi dobře a technicky hrajícímu soupeři kluci zakousli a také díky Koudyho několika skvělým zákrokům v bráně nakonec porazili pozdějšího vítěze turnaje 4:3.

V utkání s Novosedlicemi jsme po dohodě stáhli sestavu na 4+1 a předevší díky větší vůli po vítězství nakonec vyhráli 6:5. V posledním utkání turnaje jsme se utkali s týmem Soběchleb a opět po dohodě hráli v sestavě 4+1 a po drtivém úvodu a spoustě neproměněných šancí vedli 3:0. Utkání jsme však ještě dokázali sami zdramatizovat a dovolili soupeři po dvou kiksech v obraně těsně před koncem snížit na konečných 3:2.

 A nakonec vybojovat skvělé 2. místo!!! ve které nedoufali ani největší optimisté

Za to patří dík všem klukům, kteří na turnaj přijeli a s velkou chuťí si zahráli fotbal:

Bachymu, který odehrál i přes bolavou patu s vekým přehledem celý turnaj skoro bez střídání na pro něj netypickém místě obránce. Víťákovi, který odvedl velký kus práce v obraně. Helymu, který bojoval v obraně i útoku. Vycházející florbalové hvězdě Lukymu a tenisové hvězdě Čechýnovi, který si málem vystřílel pohár pro nejlepšího kanonýra. Mrazíkovi, který se zlepšuje trénink od tréninku. Kellymu, který dobře zachytal a byl skvělý v útoku a Koudymu s pochroumaným kotníkem, který byl dobrý v útoku a skvělý v bráně a nakonec si odvezl z turnaje pohár pro nejlepšího brankáře.

Poděkování také patří trenérům Bobovi s Oťasem a trenérovi brankářů Romanovi Machovi za evidentně kvalitní přípravu.