Jdi na obsah Jdi na menu
 


FK Duchcov - TJ Oldřichov 4-8 (starší přípravka)

2. 9. 2010

V přátelském utání jsme chtěli našim stížit pozici, a zároveň jsme dali Duchcovu šanci tím, že jsme stáhli sestavu o jednoho hráče a zahráli jsme si proti soupeři, který hrál v rozestavení 5+1 v rozestavení 4+1. Jelikož je soupeř průměrně o rok mladší, tak je to i spravedlivé.

V brance se poprvé od přátelského utkání na jaře v Krupce představil Koudy a svým postřehem a přehledem si vysloužil uznání i z řad fanoušků soupeře. Kluci odehráli utkání v pohodě a přesvědčili nás, že uplynulý rok, jak se zdá z hlediska tréninku a shánění posil nebyl zbytečný. V sestavě - pravidelných čtyřkách Žako-Luky-Čechýno-Woli a Hely-Šísty-Víťák-Mrazík a nakonec i s posilou z mladší přípravky Martinem dobře bojovali a stříleli. Chtělo by to jen skoro od všech zpřesnit přihrávku a chtít nahrát ve správný čas, také se uvolnit, abych tu přihrávku mohl obdržet a nahrát si před prázdnou bránou, namísto samostatných průniků a občas bezhlavých střel. Vystřelit gólově se dá většinou nejjednodušeji placírkou pozemi k tyči.

Jedinou kompletní kombinační akci a gól ze hry předvedli Šísty, potažením balónu po straně spolu s Víťákem, který si naběhl z obrany, zařval o zpětnou přihrávku, tu dostal a z první levou placírkou po zemi prudkou bombou k tyči přetavil v gól. Koudyho rozehra a vedení míče mezi překvapenými hráči soupeře bylo také fotbalové. Čechýňo má smůlu, že jemu nikdo nenaběhne, protože i když s balónem obchází soupeře, je tak rychlej, že mu ani naši nestačí. Náběhy na rohy, ale spíše rozehrávky rohů byly špatné a to jsme to (...bohužel ne všichni...) v pondělí hodně dlouho trénovali..ale iba trénink robí majstrov. Za bojovnost určitě pochvala všem.

Na penalty jsme vyhráli 3:8

Teď jenom pár poznámek:

Čechýno: občas by to chtělo trochu přesnější přihrávku, jinak super. HATTRICK!!!

Luky: technicky i bojovnost na 100%, poziční hru a občas přihrávku určitě doučí táta :)

Mrazík: technika s míčem - trochu problém, zbytek dobrý

Woli: trochu víc tréninků než jeden za sezónu a bude to v pohodě

Šísty: duchem ještě na soustředění s běžkama, jinak v pohodě, baví ho kličkovat :)

Žako: nekoukej, kdo kde kouká a kam a sleduj míč !!! pak to bude dobrý

Hely: dneska bojoval, jen tak dál, GÓÓL a dvě tutovky !

Víťák: fakt dobrý, ale zase maličko ty nervy...proč v jasném přáteláku

Koudy: dneska podle hodnocení deníku SPORT známka 9 a celkově v sestavě kola :), jen ta neproměněná penalte ve hře..., ale neviděli jsme šaška - hurá ?