Jdi na obsah Jdi na menu
 


Meziboří - 4. místo

21. 1. 2011

Dobrý výkon, ani jedno prohrané utkání, chybějící štěstíčko,jeden jediný gól 5min před koncem . Místo prvního ,čtvrté místo. Tak by se dalo stručně a výstižně charakterizovat naše vystoupení v dalším turnaji. 8 statečných tentokrát podalo skvělý a bojovný výkon.

 

Oldřichov:Trnovany  3:0

Na úvod jsme dostali v celku lehčího soupeře na rozehrání. V klidu jsme si pohlídali výsledek 3:0. góly dávali Martin 2 a Kelly 1

 

Oldřichov :Meziboří  1:1

Těžký a vyrovnaný zápas . I přesto ,že jsme dostali první gól ,kluci do jednoho ,bojovali a prali se o každý balon. Při jedné nebezpečné soupeřově akci ,nás podržel,v důležitý moment, gólman Tomáš Maier.Potom se parádně trefil ,z přímého kopu přes celé hřiště, Martin Podhola. Ve vypjatém závěru jsme udrželi zaslouženou remízu.

 

Oldřichov: Chomutov  2:0

I  toto utkání jsme odehráli celkem v klidu. O góly se opět podělili Martin a Kelly. Díky této výhře jsme vyhráli skupinu a postoupili tak z prvního místa.

 

Do finálové skupiny jsme si přinesli remízu s Mezibořím

 

Oldřichov :Děčín  2:2

S pozdějším vítězem po velké bitvě a dřině jsme uhráli další remízu. Tady nám malinko propadla obrana . Dá se říct že jsme oba góly soupeřovi připravili . Naše branky stříleli opět Martin a Kelly

 

Oldřichov :Horní Jiřetín  1:1

Rozhodující bitva začala skvěle, když nás Martin poslal do vedení. Dále jsme měli určitě na vrh a tady nám chybělo to pověstné fotbalové štěstíčko. Nedokázali jsme proměnit min. 4gólovky. Ještě 5min před koncem se rýsoval krásný sen ze kterého nás probrala soupeřova nečekaná branka.

 

Sestava: Tomáš Maier, Lukáš Horák, Tom Mrvečka, Kelly, Matěj Hora, Honza Novák a Štěpán Hájek