Jdi na obsah Jdi na menu
 


Meziboří - 2.místo

14. 11. 2010

Na turnaj jsme odjeli v sestavě Tomáš Maier (brána), Tomáš Sršeň, Matěj Hora, Honza Novák, Martin Podhola, Kryštof Brož, Mára Schmider, Adam "Ferdyš" Ferda, Kuba "Kelly" Keller

Meziboří - Oldřichov 0:1
Zápas při kterém se kluci rozkoukávali a seznamovali s "terénem". Vyrovnaný zápas, kdy se hrálo převážně mezi brankovištěmi. Ve druhé půlce zápasu se urval Kelly a dotlačil balon do branky. Tento stav jsme už ubránili a k ničemu soupeře nepustili.
Gól: Kelly
 
Litvínov - Oldřichov 1:2
Ve druhém zápase to byl urputný boj. Výborně zahrál Martin, který měl asi 7 šancí z nichž dvě proměnil. Nádherný zákrok vytáhl brankář Tomáš za stavu 1:0, kdy krásně vyběhl. Byl to boj až do poslední vteřiny. 
Góly: 2x Martin
 
Osek - Oldřichov 2:1
Zápas ve kterém jsme mohli potvrdit první místo ve skupině, měli jsme celkem dost šancí a i přesto se dostal do vedení soupeř po chybě naší obrany. Vyrovnávací gól jsme dali po krásné akci, kdy Martin parádně narazil Kellymu a ten "angličákem" vyrovnal. Rozhodující gól na 2:1 jsme inkasovali po závaru před naší brankou. Na vyrovnání jsme i přes velkou snahu už neměli čas.
Gól: Kelly
 
FINÁLE
Horní Jiřetín - Oldřichov 2:0
Fnálový zápas začal mírnou převahou soupeře a rychlým gólem, který jsme inkasovali po zmatečném závaru na naší polovině. Poté se začala hra vyrovnávat a byly i šance. Martin z jedné z nich "narval soupeřovo břevno tak, že se branka ještě dnes třese. I přes veškerou snahu - a že kluci makali - se nám gól dát nepodařilo. Naopak po mnoha šancích soupeře, které vychytal parádně Tomáš jsme ještě jednou inkasovali...

Náším nejlepším hráčem byl vyhlášen Tomáš Maier, nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Kelly.

Druhé místo, které jsme na turnaji vybojovali je vzhledem ke kvalitě soupeřů velký úspěch a nezbývá než poděkovat všem fotbalistům, rodičům fotbalistů, trenérům a paní vedoucí.