Jdi na obsah Jdi na menu
 


Satelitní turnaj Duchcov

Naší sestavu na turnaji silně ovlivnili absence a nemoci. Bez dlouhodobě absentujícího Lukáše a Kuby Černých, Saši a Jirky Blechy, dále chyběli Kelly (prodloužené prázdniny), Míla (???),  Tomáš Maier (nemoc), MartinŠ (nemoc), Štěpán (nemoc) a Kryštof (???) jsme hráli v sestavě se čtyřmi nováčky. V brance měl premiéru Tomáš Mrvečka, v obraně byli většinou MartinP (i když ten, byl po celém hřišti...) spolu s LukyHorákem a v útoku se prostřídali Matěj Hora, Adam, Tomáš Sršeň a Honza Novák.

Oldřichov - Osek 4 - 6
Po dvou úvodních brankách Adama se naše hra propadla do chaosu. Soupeři jsme pomohli dvěma vlastníma brankama a několika chybami v obraně. V prvním zápase se podepsala i nezkušenost Tomáše v brance. Skóre už jenom korigoval Martin a Tomáš Sršeň.
 
Oldřichov - Krupka 3 - 2
Kluci dostali v kabině pár rad a na hřišti to bylo opravdu znát. Velmi dobře si vedl Tomáš v brance. Až na dvě chyby v obraně, které by se tak zkušenému hráči jako je Martin neměli stát jsme hráli s přehledem a velmi dobře. O branky se podělili Martin a Adam (2x)
 
Oldřichov - Modlany
nehráno pro neúčast soupeře
 
Oldřichov - Dubí 4 - 1
Kluci navázali na velmi dobrý výkon proti Krupce a po třech brankách Martina a jedné Adama zaslouženě vyhráli.

Všichni kluci zahráli velmi dobře (toto hodnocení bohužel neplatí na polovinu utkání s Osekem....), Martin hrál jako zkušený mazák (až na dvě chyby s Krupkou!!!) a byl nejlepším hráčem. LukyHorák vzadu držel obranu, z Adama se stává kanonýr. Matěj, Tomáš Sršeň a Honza Novák doplňovali již zkušené borce a jejich výkon byl velkým příslibem. Tomáš Mrvečka se po prvním utkání rozchytal k nepoznání a byl v brance jistotou.