Jdi na obsah Jdi na menu
 


Satelitní turnaj Bílina

4. 10. 2010

Za pěkného slunečného počasí jsme si zajeli zahrát fotbálek na kvalitní trávník do Bíliny. V sestavě TomášMaier v brance, Martin, Kelly, MartinŠulc, Honza, TomášSršeň, Adam, Štěpán a Matěj jsme zahráli kvalitní zápasy, ale někteří soupeři byli nad naše síly...

Tomáš v brance sbíral další zkušenosti, Kelly zahrál a zachytal vynikající turnaj, Honza, TomášSršeň, Adam,Štěpán a Matěj zahráli nadstandartní výkony. Martin Šulc, pokud jsme ho zrovna nemuseli shánět všude možně, aby si šel zahrát také podal dobrý výkon. A tak jediným zklamáním byl výkon Martina... Tři rohy po sobě kopnuté do boční sítě, chyba před druhým gólem od Duchcova. Chtěl být všude, ale dneska prostě nebyl jeho den. Příští turnaj to určitě bude lepší.

Krupka - Oldřichov 3:2

Za stavu 0:2 na nás soupeř nasadil to nejlepší co měl k dispozici a výšková i věková převaha se nakonec projevila. Za zmínku stojí bojovný výkon Štěpána, který byl korunován krásnou brankou. Mamince můžeme vzkázat jediné: jen víc takových fotbalistů:)

Oldřichov - Modlany 4:1

Parádní výkon celého týmu korunoval Kelly hatrickem. Čtvrtou trefu přidal Adam.

Dubí - Oldřichov 5:5

Málem se opakoval úvodní zápas. Zase jsme vedli 0:2, zase soupeř otočil. Ale tentokrát se kluci nenechali a zápas alespoň zremizovali.

Oldřichov - Duchcov 1:2

Tentokrát se do branky postavil Kelly a vedl si velmi dobře. Ale ani to na silného soupeře nestačilo..